DomůRady a NávodyStavební stroje prodej aneb kde nakoupit techniku za výhodnou cenu?

Stavební stroje prodej aneb kde nakoupit techniku za výhodnou cenu?

I přes relativně velký nedostatek některých materiálů na trhu přestavuje stavebnictví stále velmi perspektivní obor k podnikání. Není se čemu divit, protože snahy o vytvoření nové zástavby, případně o profesionální provedení rekonstrukce, jsou čím dál tím větší. Jedinou nevýhodou začátečních fází podnikání ve stavebnictví jsou drahé stavební stroje. Pokud se však obrátíte na specializovaný bazar stavební techniky, můžete relativně hodně ušetřit.

Které stroje je možné koupit?

Na trhu se nachází překvapivě velké množství firem, jejichž hlavní výdělečnou činnost zajišťují stavební stroje. Prodej použité techniky však není tak běžný, a přitom menší stavební firmy nebo živnostníci tuto možnost rádi využívají. V renomovaném bazaru si totiž můžete za výhodnou cenu pořídit použité stavební stroje v rámci komisního prodeje nebo si je pouze na pár dní půjčit. Záleží pouze na vás, kterou možnost využijete.

V jakém stavu jsou prodávané stroje?

Chcete-li zakoupit kvalitní bagr nebo vibrační pěch, asi by vás nenapadlo obrátit se na bazar. Stavební stroje z druhé ruky však jsou v perfektním stavu, neboť podstupují pravidelné údržby a kontroly od zkušených servisních mechaniků. Po zaplacení daného stroje nebo stavebního vybavení je ihned můžete použít k práci na staveništi, a to bez jakýchkoliv výraznějších oprav či příprav. Samozřejmostí je prodej potřebných náhradních dílů k daným stavebním strojům.

Potřebujete zajistit financování?

Bohužel v dnešní složité situaci může nastat situace, kdy vám na pořízení zánovního stavebního stroje bude chybět hotovost. V takovém případě však nemusíte zoufat, protože specializovaný bazar techniky pro stavebnictví poskytuje i určité možnosti financování. Konkrétně se jedná o financování prostřednictvím prověřených leasingových partnerů, kteří se ve vám v každém případě budou snažit vyjít vstříc.

Pokud potřebujete zakoupit nový kus stavební techniky za rozumnou cenu, pak není nic jednoduššího než se obrátit na renomovaný bazar stavební techniky.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek