DomůRady a NávodyUNC nakladače a kolová rypadla – praktické stroje na různé stavby

UNC nakladače a kolová rypadla – praktické stroje na různé stavby

Smykem řízené nakladače jsou oblíbenými stroji s poměrně širokým využitím. Z UNC nakladačů se postupem let vyvinuly smykové nakladače Locust, které se skvěle hodí pro práce menšího rozsahu v různých oblastech.

UNC nakladače

Název UNC nakladačů je odvozen ze zkratky univerzální nakladač čelní. Jednotlivé modely jsou označeny ještě číslem, například 060, které udává nominální nosnost nakladače – 0,6 t. UNC nakladače zvládnou díky své manévrovatelnosti a malým rozměrům práce na venkovních plochách, ovšem i uvnitř budov. Další výhodou je široký rozsah příslušenství, který umožňuje různé práce, od hloubení rýh a kanálů až po hrnutí sypkých materiálů a přepravu kusových materiálů.

Nakladače Locust

Smykové nakladače UNC mají bohatou historii, přičemž jde o spolehlivé stroje. Nicméně postupem času nastoupila výroba modernějších smykových nakladačů. Populární nakladače s označením Locust nabídly revoluční řešení kolmé pozice lopaty při zdvihání ramene. S rozvojem těchto nakladačů se zlepšovaly jejich jízdní vlastnosti a komfort obsluhy, v této době jde proto o velmi oblíbené smykem řízené nakladače.

Kolové rypadlo

Kromě nakladačů mezi často využívané stroje patří také kolové rypadlo. Modely postavené na modulovém podvozku umožňují namontovat radlici a stabilizační podpěry tak, aby stroj vyhověl vašim potřebám. Elektronicky řízený hydraulický systém přizpůsobuje hydraulický výkon pro jakýkoliv úkol. Funkce otoče pak stroji dává vynikající přesnost výkyvu a snižuje spotřebu paliva. Praktická přístrojová deska umožňuje snadnou obsluhu. Násadu výložníku můžete zvolit z několika různých délek.

Nakladače a kolová rypadla najdou využití na různých stavbách. Díky moderním technologiím jsou dostupné špičkové stroje, které nabízí vysoký výkon, jsou všestranné a spolehlivé.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek