DomůRady a NávodyJak eliminovat riziko pracovního úrazu nebo zranění?

Jak eliminovat riziko pracovního úrazu nebo zranění?

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP) vyžaduje zvláštní pozornost, a proto není náhodou, že tato oblast představuje komplex právních předpisů a norem upravených zákonem. Základním účelem těchto zásad a pravidel je bezpečnost a ochrana zdraví při práci, k čemuž mohou pozitivně přispět kvalitní ochranné prostředky. Širokou nabídku těchto prvků najdete na Monterkovo.cz.

Jak vybrat správné ochranné pomůcky?

Příslušné právní předpisy a normy stanoví nezbytné vybavení pro výkon různých povolání, jakož i pro práci v náročném prostředí a v podmínkách, které mohou být zdraví škodlivé. Každý zaměstnavatel je povinen poučit své zaměstnance o jejich právech a povinnostech v této oblasti a poskytnout jim potřebné materiální vybavení. Zaměstnanci jsou naopak povinni se těmito pokyny a směrnicemi řídit a vyžádat si příslušné školení a poskytnutí ochranných pomůcek.

Co je to ochranné vybavení?

Eshop www.monterkovo.cz nabízí pracovní oděvy, pracovní obuv, příslušenství a různé ochranné pomůcky, včetně jednorázových oděvů, postrojů a zachycovačů pádu, detektorů plynu, ochrany hlavy, ochrany proti virům, ochrany sluchu, svářečských kukel a příslušenství, masek, filtrů a respirátorů, svítilen, kombinéz a mnoha dalších ochranných pomůcek. 

TIP: 

Ochranné oděvy, obuv a ochranné pomůcky, jako jsou speciální brýle, masky, horolezecká výstroj, helmy a další, používají při své práci také profesionálové společnosti A Servis Lipka, a to nejen při mytí a čištění oken. 

Ve svém portfoliu má společnost také mytí oken ve výškových budovách Brno, pro které má vlastní tým vyškolených pracovníků. A Servis Lipka nabízí úklidové a čisticí služby v Brně a okolí, ale i v dalších městech České a Slovenské republiky, Rakouska a Německa.

Foto: elements.envato.com

zeny
Předchozí článekJak vybělit zuby doma? 

Mohlo by Vás zajímat

PR článek