DomůRady a NávodyPoužité lodní kontejnery: Rozmanitá nabídka pro každého

Použité lodní kontejnery: Rozmanitá nabídka pro každého

Lodní kontejnery mají široké využití, nejen v lodní dopravě. Pokud tedy sháníte vhodný kontejner pro skladování, přepravu, či třeba stavbu domů a kanceláří, vybírejte z nových i použitých kontejnerů.

Lodní kontejner

Lodní kontejner je dostupný v různých rozměrech, zvolit tak můžete model o délce 6, 12 či 13,5 metru. Využití mají jako skladové a přepravní kontejnery, ovšem oblíbené jsou také modifikované kontejnery a bydlení z kontejnerů. V nabídce najdete kontejnery na prodej, které jsou po jedné cestě, tedy prakticky nové. Dále jsou dostupné použité lodní kontejnery v různých délkách. V neposlední řadě pak také speciální kontejnery a mimořádná nabídka lodních kontejnerů.

Lodní kontejnery na prodej

Pokud hledáte dostupné kontejnery ve skvělém stavu, pak jsou vhodnou volbou ty po jedné cestě. Tyto lodní kontejnery na prodej mají za sebou pouze jednu cestu. Mohou jevit drobné estetické vady, zejména oděrky. Ty jsou způsobeny přepravou, ovšem na funkčnost kontejneru nemají žádný vliv. Dostupné jsou kontejnery různých rozměrů, kromě prodeje můžete využít pronájem kontejnerů. Součástí je také doprava na vámi určené místo.

Použité lodní kontejnery

V případě, že nepotřebujete kontejner ve špičkovém stavu, ovšem stále hledáte spolehlivost, zvolte použité lodní kontejnery. Ty za sebou mají více cest, přesto však dokáží skvěle posloužit. Nejde o vyřazené kontejnery, mají technickou způsobilost pro další používání v námořní přepravě. Vykazují známky užívání – mírnou povrchovou korozi, drobné promáčkliny či škrábance a podobně. Tyto estetické vady však nijak neovlivňují funkčnost. Získáte tak suchý, těsnící a uzamykatelný kontejner s kvalitní dřevěnou podlahou.

Díky rozmanité nabídce lodních kontejnerů najdete to pravé pro své potřeby. To vše přitom za příznivé ceny.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek