DomůRady a NávodyVýroba plastů: Vysoká kvalita a široký sortiment

Výroba plastů: Vysoká kvalita a široký sortiment

Pokud sháníte plastové desky, tyče, či specifické hotové díly, obraťte se na profesionály. Ověřený postup výroby a bohaté zkušenosti zajišťují rozmanitý sortiment kvalitních produktů, které najdou využití v různých oblastech.

Plastové desky

Plastové desky z PVC, PE a PP jsou využívány v oblasti obchodu, průmyslu, chemie, reklamy, ovšem i stavebnictví a elektrotechniky. V nabídce najdete kvalitní výrobky, vývoj plastových polotovarů udržuje vysokou kvalitu, dlouholeté zkušenosti umožňují přizpůsobit se rozmanitým požadavkům klientů. Společnost Mepla s.r.o. je spolehlivý výrobce plastových desek, který dokáže rychle a flexibilně reagovat na zvláštní požadavky. Vyhoví tak i vašim představám.

Výrobce plastů

Výroba plastových desek zajišťuje široký sortiment, v nabídce najdete desky o tloušťce od 1 do 120 milimetrů, v extrudované a lisované kvalitě a také v různých barvách a rozměrech. Dále pak v nabídce najdete plastové tyče a kompletní program plastových polotovarů. Výrobce plastů nabízí bezpečné produkty, receptury obsahují výhradně stabilizační aditivita, nenajdete v nich olovo, kadmium, silikon, halogeny a podobně. Produkty jsou tak nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu.

Výroba plastů

Flexibilní výroba plastů zaručuje krátké dodací lhůty standardních polotovarů a polotovarů pro speciální výrobu. Pokud sháníte specifické díly, společnost je schopna vyrobit individuální hotové díly dle vašich údajů. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňuje výrobu dílů z vlastních polotovarů, a to v různých rozměrech. Vysoce precizní zařízení nabízí řadu výhod, mezi které patří optimální stupeň využití materiálu, kratší čas montáže a méně svárů.

Společnost nabízí rozmanitý sortiment, ve kterém najdete to pravé. Využít můžete také odborné poradenství, pokud potřebujete s výběrem poradit.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek