DomůPodnikáníProdej podílu ve firmě: Odborný poradce zajistí hladký proces

Prodej podílu ve firmě: Odborný poradce zajistí hladký proces

Prodej podílu ve firmě někdy může být opravdu složitý. Rozpory vznikají z různých důvodů, ať už jde o hodnotu podílu, či jiné faktory. Zejména pokud jde o dva spolumajitele, domluva bývá složitá. Obraťte se proto na poradce, který vám pomůže najít ideální řešení.

Prodej podílu

Pokud zvažujete prodej podílu ve firmě, pak se jako zájemce často nabízí druhý majitel. Jde o skvělé řešení, svůj podíl předáte do zkušených rukou a firma může bez problému pokračovat. Jenže prodej aktivních firem nebývá jednoduchý. Zatímco dosud majitelé spolupracovali, během prodeje má každý jiné představy, zejména o ceně za podíl. Aktivní firmy na prodej jsou žádané, můžete tak vybrat i jiného zájemce. Ovšem proces prodeje přesto nebude snadný.

Odborný poradce

Zatímco je firma na prodej, provoz běží a máte své povinnosti. Řešit do toho dohady o podmínkách prodeje může být vyčerpávající. Právě pro takové chvíle je zde odborný poradce. Díky bohatým zkušenostem dokáže krok po kroku vyřešit sporné body a hledat kompromisy. Namísto bezvýsledné domluvy se tak můžete spolehnout, že získáte vhodnou nabídku. U firmy na prodej poradce oceníte, zhostí se role mediátora, dokáže vyřešit spory, a přitom vás zbaví starostí.

Proces prodeje

Nejenže poradce dokáže najít vhodné řešení, poradí si s tím v krátkém čase. Což je důležité – zdlouhavý prodej firmy může negativně ovlivnit firmu i váš osobní život. Čím déle navíc budete otálet, tím spíše se může objevit komplikace či nenadálá životní situace, která celý proces zkomplikuje. Nenechte proto věci náhodě a obraťte se na odborného poradce. Ten je připraven vás při prodeji firmy zastoupit a dohodnout parametry obchodu.

Jestliže se rozhodnete prodat podíl ve firmě, využijte služeb profesionálů. Pomohou vám se všemi formalitami.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek